Luna Masaj Salonu

Thai Masajı

Thai Body Kinetics olarak, bedeni ve zihni yatıştırmak ve gençleştirmek için geleneksel Tay masajında uzmanız. Vücut gerginliği boyunca akupunktur ve kas gerginliğini iyileştirmek, esnekliği artırmak ve derin bir huzur ve rahatlık hissi yaratmak için yoga zorlamasını, ritmik hareketleri birleştiren deneyimli bir Taylandlı terapist tarafından karşılanacaksınız. Terapistiniz tüm bedeninizi tedavi edecek ve tartıştığınız sorunlu alanlara odaklanacaktır. Masaj basıncı gereksinimlerinize göre ayarlanır, bu nedenle ne çok sert ne de çok hafif. Thai masajı için yağ kullanılmaz, ancak müşteriler Thai ve İsveç masajlarının bir kombinasyonunu talep edebilirler.


Kendinizi Ödüllendirin ve Masaj Keyfi Yaşayın!

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz..

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

4922
Tamamlanan Spa & Masajlar
1600
Tamamlanan Cilt Bakımı
2934
Mutlu Müşteri
7
Başarı Ödülü