Luna Spa Bakım Merkezi

Spa & Masaj
Luna Spa ‘da geçirdiğiniz zaman, temel Spa bakımları ile yerel deneyimlerin harmanlanması ve uzmanlıkla kişiselleştirilmesiyle sizi hayallerinizin ötesine taşıyor. Özenli ve deneyimli terapistlerimiz zihinsel, fiziksel ve ruhsal uyumunuzu yeniden keşfedebilmeniz için size rehberlik etmeyi beklerken, sizlere tamamen yenilenmiş ve bir Aromaterapi masaj görkemiyle dönüşümünüzü tamamlamış olarak Luna Spa’dan ayrılmak kalıyor.

Kendinizi Ödüllendirin ve Masaj Keyfi Yaşayın!

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz..

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

4922
Tamamlanan Spa & Masajlar
1600
Tamamlanan Cilt Bakımı
2934
Mutlu Müşteri
7
Başarı Ödülü