Luna Masaj Salonu

İsveç Masajı
İsveç masaj teknikleri , masajın yapıldığı sıraya göre oldukça spesifik olmaları nedeniyle diğer masaj tekniklerinden farklıdır . Bu teknikler diğer masaj türlerinden daha derin bir baskı uygular ve ayrıca kanın oksijenlenmesini arttırdığı ve laktik ve ürik asitler gibi metabolik atıkları kas dokularından saldıkları bilinmektedir. İsveç Masaj TeknikleriBu, egzersizin kaslarda laktik asit birikmesine neden olduğunu tespit eden sporcular için , masajın yerinden çıkabileceği ve taze oksijenli kanla değiştirilebileceğini belirleyen sporcular için özellikle önemli olabilir. İsveç masaj teknikleri sadece fiziksel stresi azaltmak için değil aynı zamanda duygusal stresi azaltmak için yardımcı olabilir ve başka tıbbi ve terapötik kullanımlara sahip olabilir . İsveç masajının eklem ağrısını ve sertliğini azaltmaya yardımcı olduğu ve osteoartrit hastalarına da yardım ettiği bilinmektedir.

Kendinizi Ödüllendirin ve Masaj Keyfi Yaşayın!

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz..

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

4922
Tamamlanan Spa & Masajlar
1600
Tamamlanan Cilt Bakımı
2934
Mutlu Müşteri
7
Başarı Ödülü