Luna Masaj Salonu

Anti - Selülit Masajı

Her ne kadar beslenme bozuklukları, genetik ve diğer birçok neden selülite neden olabilse de, selülitin gelişmesinin ana nedeni zayıf kan dolaşımıdır. Kan ve lenf dolaşımı problemleri ve yağ dokularında artan toksinler nedeniyle oluşur. Anti - Selülit masajı, selüliti azaltmak, ortadan kaldırmak ve cildi sağlıklı bir hale getirmek için uygulanan bir masaj yöntemidir. Bu tedavi kan ve lenf dolaşımını iyileştirir ve dokuları arındırıcı oksijenle doldurmaya yardımcı olur.

Kendinizi Ödüllendirin ve Masaj Keyfi Yaşayın!

Canlandirici ve büyüleyici bir atmosferde si̇ze kendinizi yeni̇den doğmuş gibi hissettirecek kişiye özel hizmetler sunmak için buradayiz..

Bügün masaj günününüz olsun, günlük baskıların ve stresli iş telaşında dengeyi, uyumu ve enerji yenilenmesini bulabileceğiniz bir yerdir. Rahatlayın ve konforlu merkezimizde kişiselleştirilmiş bir günlük masaj deneyiminin keyfini çıkarın.

Her burca sahip kişinin yaşam enerjisini ortaya çıkaran ve dengeleyen farklı taşlardan, renklerden, bitkilerden söz edilir. Kişiler günlük hayatlarında burçlarına özel taşları, renkleri, bitkileri kullanmaya özen gösterdiğinde enerjilerinin arttığını gözlemlemektedir.

4922
Tamamlanan Spa & Masajlar
1600
Tamamlanan Cilt Bakımı
2934
Mutlu Müşteri
7
Başarı Ödülü